Produkty > Plastové okná

Plastové okná

Systém S 9000 IQ

Plastové okno - Systém S 9000 IQ

Inovatívne voľne kombinovateľné stredové tesnenie

Nový systém GEALAN S 9000 ako kombinovaný systém s konštrukčnou hĺbkou 82,5 mm zjednocuje charakteristické vlastnosti a prednosti stredového, a dorazového tesnenia. Veľká konštrukčná hĺbka, šesť profilových komôr v osadzovacom ráme a krídle, a až tri priechodné tesniace úrovne garantujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Vďaka tomu vyhovujú samotné okná najvyšším nárokom.

Moderná geometria stredového tesnenia

Flexibilné stredové tesnenie v drážke osadzovacieho rámu znateľne prispieva k zlepšeniu tepelnej izolácie. Navyše chráni prvky kovania pred prenikajúcou vlhkosťou a vedie tak k lepšiemu správaniu materiálu pri otváraní, najmä pri nižších teplotách.

Optimalizovaná tepelná izolácia

Vyvinutie systému s tými najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami nie je náhoda, ale výsledok cielenej vývojovej práce. Úspech nám dáva za pravdu. Mnohé prepočty dokazujú vynikajúce hodnoty tepelnej izolácie. Cieľom vývoja bolo od začiatku dosiahnuť hodnoty tepelnej izolácie Uf - 0,92 W / m²K v štandardnej kombinácii s oceľou a tým dosiahnuť použiteľnosti v pasívnych domoch. To sa darí vďaka radu inovatívnych detailov v usporiadaní systému.

 
6 komorový profil
82,5 mmstavebná hĺbka
Uf = 0,92 W/m²Ksúčiniteľ prechodu tepla
 systém stredového tesnenia
 
Veľká hĺbka drážky pre sklo s prekrytím 26 mm pre lepšiu tepelnú izoláciu. Presné oceľové formy pre optimum medzi statikou a tepelnou izoláciou. Priechodných šesť komôr v osadzovacím ráme, krídle a zárubni pre vynikajúcu tepelnú a protihlukovú izoláciu.

Plastové dvere - Vchodové dvere

V prípade zvýšených nárokov na bezpečnosť je možné plastové dvere dodať s bezpečnostným automatickým zámkom KFV AS 2750 :

  • po zatvorení dverí je krídlo k rámu pritláčané strelkou hlavného zámku a dvoma prídavnými kolíkmi
  • po uzamknutí kľúčom sa vysunú 2 háky, ktoré zvyšujú odolnosť voči vlámaniu
  • bezpečnostný štítok prekrýva stavebnú vložku
 

Vchodové dvere sú štandardne dodávané s:

5bodové bezpečnostné kovanie
 štítkom skrutkovaným z interiérovej strany
 stavebnou vložkou a 3 ks kľúčov
 
Vchodové plastové dvere Vchodové hliníkové dvere

Sklopno posuvný systém

PSK - SKLOPNO - POSUVNÉ DVERE

Veľkoplošné sklopno - posuvné dvere s núteným ovládaním je možné sklápať a zatvárať bez vynaloženia väčšej fyzickej námahy. Ponúkajú lepšiu kvalitu bývania celej rodine.

 
PSK - sklopno-posuvné dvere

POSUVNÉ DVERE SMOOVIO

Horúcou novinkou medzi posuvnými okennými a dverovými systémami je jednoznačne Smoovio. Ide o nový produkt, s ktorým naša spoločnosť HM Windows Nitra prišla v roku 2021, pričom Smoovio predstavuje optimálnu alternatívu terasových a balkónových dverí. V čom sa Smoovio líši od svojho najväčšieho konkurenta menom HST? Novinka Smoovio má takisto jednoduchú manipuláciu, avšak čo sa týka tesnenia, má oveľa lepšie tepelno-izolačné vlastnosti.

Výborne izoluje aj zvuk, nakoľko tesnenie sa nachádza po celom obvode posuvného krídla. Smoovio má oproti HST portálu o niečo vyšší prah, teda nie je úplne bezbariérovým systémom.

Ak sa pýtate, na akej cenovej úrovni sa pohybuje Smoovio, tak vás určite potešíme. Aj keď na prvý pohľad sa viac Smoovio podobá na HST portál, cenovo skôr inklinuje k systému sklopno posuvných dverí PSK, ktorý je niekedy lacnejší aj o tretinu až polovicu ceny HST.

 
POSUVNÉ DVERE SMOOVIO
 

Nové zdvižné posuvné dvere S 9000

Moderný vzhľad bez obmedzenia

Nové zdvižné posuvné dvere S 9000

VYTVORTE SI JEDNODUCHO DOBRÝ POCIT Z BÝVANIA

Posuvné prvky sú klasickou štýlovou záležitosťou moderného bývania, pri ktorých vyjadrujú veľkoryso vytvorenej sklenené plochy blaho a eleganciu. Nové zdvižne posuvné dvere S 9000 spoločnosti GEALAN týmto požiadavkám vzhľadovo aj funkčne viac ako vyhovujú. Pomocou našej techniky možno veľkými dvernými prvkami pohybovať bez problémov. To, či sú dvere otvorené alebo zatvorené, nehrá žiadnu rolu. V každom prípade prúdi do miestnosti veľa svetla. A takmer bezbariérové zakončenie podlahy navyše odstraňuje rozdelenie medzi vnútorným a vonkajším priestorom.

Nový tlmič SOFT CLOSE

  • je úplne skrytý a vďaka tomu je optickým hitom pre vysoké nároky. Ponúka komfortné riešenie, ktoré je v iných oblastiach moderného bývania už pevne etablované, teraz tiež pre zdvižno-posuvné elementy: Pri pohybe do koncovej polohy jemne pribrzďuje ťažké krídla, aby ich následne pomaly zatiahol do uzavretej polohy. To poskytuje ochranu pred rizikami zranenia, chráni okenné elementy a zabraňuje vzniku stavebných škôd.
  • ktorá spája ľahký priamočiary pohyb s elegantným, skrytým vzhľadom. Do vodiacej lišty SOFT CLOSE je integrované nové a jedinečné rolničkové vedenie, ktoré vedie krídlo harmonicky a výrazne jemnejšie. Výsledkom tejto konštrukcie je úplne nový pocit pri posúvaní.
 

Copyright © 2016 - 2022 HM Windows spol. s r.o. / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x