Profil firmy

HM WINDOWS - plastové okná a dvereSpoločnosť HM Windows Nitra s. r.o. sa zaoberá výrobou, predajom a montážou plastových a hliníkových okien a dverí. Spoločnosť pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1993.

V roku 2019 spoločnosť HM Windows Nitra spustila prevádzku v nových výrobno – administratívnych priestoroch v Nitrianskych Hrnčiarovciach pri meste Nitra.

Naša firma uspokojuje zvyšujúce sa nároky našich zákazníkov prostredníctvom zavádzania nových technológií a prvkov v našich výrobkoch.

Naše dlhoročné skúsenosti aplikujeme v prísnosti interných kontrol a tým garantujeme vysokú kvalitu našich výrobkov a dokladáme ju certifikátmi kvality. Naše výrobky sa snažíme vyrobiť a dodať v minimálnych možných termínoch dodania, čo predstavuje 2-4 týždne.

PROFILOVÝ SYSTÉM GEALAN S 9000 IQ

Elegantný dizajn - nové moderné plastové okno, spájajúce architektonický a dekoratívny štýl, krásne zvnútra i zvonku. Okno, ktoré ideálnym spôsobom oddeľuje interiér od vonkajšieho prostredia, ale zároveň nás s ním spája.

Optimálna izolácia- tepelná izolácia- PVC má výnimočne dobrú zvukovú izoláciu. Tvar a hmota tesnenia s maximálnou kontaktnou plochou na okennom ráme a krídle zaisťujú mimoriadnu odolnosť.

Okná Gealan S 9000 navyše spájajú rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia, respektíve si môžeme vybrať medzi stredovým a dorazovým tesnením.

Nový GEALAN systém S 9000 - ako kombi systém s konštrukčnou hĺbkou 82,5 mm - združuje rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia. Veľká konštrukčná hĺbka, šesť profilových komôr v ráme a krídle a tri kontinuálne tesniace roviny sú zárukou vynikajúcej tepelnej izolácie. Tieto okná uspokoja aj tie najvyššie nároky.

Okná Gealan S 9000 uspokoja aj tie najvyššie nároky. Všetky plastové okná zhotovujeme našim zákazníkom na mieru s úsilím ponúknuť vysokú kvalitu, moderné riešenie, farebnú stálosť a spoľahlivosť za rozumné ceny

HLINÍKOVÉ SYSTÉMY ALUPROF

Od januára 2008 spoločnosť rozšírila svoje portfólio a zahájila výrobu systémov z hliníkových profilov, ktoré dodáva spoločnosť ALUPROF.

Vysoká kvalita systémov z hliníka a zároveň vysoká technologická úroveň s parametrami, ktoré vyhovujú európskym normám pre akustickú a tepelnú izoláciu, odolnosť voči vetru alebo prenikaniu vody. Systémy sú rozdelené do dvoch hlavných skupín – s tepelnou izoláciou a bez nej.

Celková ponuka je široká, preto dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

IZOLAČNÉ SKLÁ GLASSOLUTION

Naši dodávatelia izolačných skiel patria medzi popredných výrobcov a na slovenskom trhu pôsobia vyše 20 rokov.

Izolačné sklá sú zložené z dvoch alebo troch tabúľ skla v hrúbkach a druhoch zodpovedajúcich funkčným, mechanickým a estetickým nárokom, ktorých vzdialenosť vymedzuje rôzne široký dutý dištančný profil naplnený vysúšacím prostriedkom - molekulovým sitom.

Obvodové spojenie tabúľ skla a dištančného profilu je zabezpečené adhéznym, trvale plastickým tmelom, vonkajší obvod tabúľ skla a dištančného profilu je vyplnený trvale pružným dvojzložkovým tmelom. Je zaručená vysoká odolnosť proti mechanickému namáhaniu.

Izolačné sklá sa používajú na zasklievanie otvorových konštrukcií stavieb pre priaznivé tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti.

Izolačné sklá so súčiniteľom prechodu tepla U=1,1 a tepelným okrajom, obmedzujú orosovanie skla. Tieto sklá stabilne zaručujú vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. Ďalej sú v ponuke izolačné trojsklá so súčiniteľom prechodu tepla U=0,6 a všetky špeciálne sklá.

KOVANIE SIEGENIA AUBI

Dodávateľom celoobvodového kovania so špeciálnou antikoróznou povrchovou úpravou a štandardne dodávanou mikroventiláciou je Nemecká spoločnosť Siegenia- Aubi. Systém kovania pre všetky varianty profilov plast aj hliník, sa vyznačuje modulovou konštrukciou a vysokou vnútornou systémovou kompatibilitou. Vynikajúca povrchová úprava, minimálne nároky na priestor a štíhly dizajn robia kovanie Favorit ideálnym riešením pre Vaše plastové aj hliníkové okná.

Vďaka dorazovému a stredovému tesneniu je kovanie dokonale chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Podľa osobitných požiadaviek, spolu s konštrukciou okna, prispôsobíme úroveň Vášho súkromia.

Široká variabilita kovaní umožňuje aj tým najnáročnejším zákazníkom splniť predstavy o dokonalom výhľade. V ponuke sú posuvné skladacie okná a dvere FS PORTAL, posuvné okná a dvere so zdvihom HS POTRAL a sklopne - posuvné dvere PSK PORTAL. Samozrejmosťou je aj možnosť motorového ovládania.

DVERNÉ VÝPLNE GAVA PLAST

Dekoračné panely používané do vchodových dverných otvorov sú vyrábané systémom lepenia tvarovaných PVC dosiek a tepelnoizolačných materiálov na báze extrudovaného PS. Vo všetkých typových radách je možné si zvoliť buď výplň plnú alebo čiastočne presklenú.

Hliníkové dverné výplne sú vďaka svojim tepelno-izolačným vlastnostiam ideálnym produktom pre náročných zákazníkov. Vyrábajú sa systémom lepenia hliníkových dosiek a tepelno-izolačných materiálov na báze extrudovaného PS.

Taktiež je možné vyberať zo širokej škály plných alebo čiastočne presklených výplní.

PARAPETY

Parapety neslúžia len na odkladanie dekoračných predmetov, ale ich hlavnou úlohou je izolácia tepelného mosta vznikajúceho pod konštrukciou okna. Povrchová úprava je odolná voči poškrabaniu, vode, deformáciám a slnečnému žiareniu.

Interiérové parapety sa vyrábajú buď z plastu, alebo z drevotriesky. Dodávajú sa buď v štandardných farbách, imitácii dreva alebo v imitácii mramoru.

Exteriérové parapety zaisťujú odtok dažďovej vody po okne, odvádzajú ju od steny okna a tým chránia aj fasádu budovy. Exteriérové parapety sú extrémne odolné voči vonkajším poveternostným podmienkam a majú extrémne nízku tepelnú rozťažnosť.

TIENIACA TECHNIKA

Náš dodávateľ je dlhoročným výrobcom interiérovej a exteriérovej tieniacej techniky a sietí proti hmyzu. V ponuke sú štandardne dodávané horizontálne interiérové žalúzie, ktoré svojou farebnosťou doplnia a splynú s farebnosťou okna a pritom nenarušia jeho tepelne - izolačné vlastnosti. Ďalej sú v ponuke vertikálne žalúzie, vertikálne emócie, vertikálne žalúzie s ľubovoľnou potlačou, panelové závesy a iné doplnky.

Pre exteriér sú určené hliníkové žalúzie typu Z, S, C v rozmeroch 70 a 90 mm. Na zamedzenie prístupu hmyzu slúžia okenné siete a dverové siete, ktoré sú štandardne dodávané podľa požiadaviek zákazníkov. Pre náročnejších zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre niektorý z portálov, sú určené siete PLISSÉ a posuvné dverné siete.

Samozrejmosťou je aj motorické ovládanie žalúzií.

 

Dúfame, že sa stanete jedným z našich ďalších spokojných zákazníkov.

Copyright © 2016 - 2022 HM Windows spol. s r.o. / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x